Uprzejmie informujemy, że od 13.09.2021 spółka zmieniła swoje dane rejestrowe na Sunny Money sp. z o.o. PVE Polska pozostaje nadal marką firmy Sunny Money pod którą będzie kontynuowana działalność w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji fotowoltaicznych. Chcesz pozyskać darmową energię ze słońca zadzwoń do nas 502-472-472 lub skontaktuj się elektronicznie bok@pvepolska.pl. Pozdrawiamy słonecznie, Zespół Sunny Money sp. z o.o.

Chcesz pozyskać 3000 zł na instalację fotowoltaiczną dla Twojego domu? Miło nam poinformować, że od 01.07.2021 ruszyła kolejna edycja programu „Mój Prąd” dzięki której możesz zyskać dodatkowe środki na pozyskanie energii ze słońca. Zadzwoń do nas, a my załatwimy Tobie dotację oraz opowiemy jak zoptymalizować rosnące rachunki za prąd.

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Kesco Energy, która jest wyłącznym Partnerem w Polsce innowacyjnych systemów fotowoltaicznych. Ta współpraca pozwoli PVE Polska Sp. z o.o. poszerzyć swoją ofertę o innowacyjne ogrodzenia zbudowane z paneli fotowoltaicznych – szczegóły wkrótce. Obserwuj nas na www.pvepolska.pl!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym przez trendywenergetyce.pl z Prezeską PVE Polska w zakresie modeli finansowania instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Obserwuj nas na www.pvepolska.pl Nowe modele biznesowe frontem do klienta | trendywenergetyce.pl